Hakkımızda

Editorler.org 1980’li yıllardan itibaren basın-yayın mesleğine emek vermiş bir grup gazetecinin, kendileri, dostları ve öğrencileri tarafından üretilmiş haber, araştırma, yorum ve izlenimleri paylaşmak için oluşturdukları bir blog stesidir.

Sitede blog yazarlarının kaleme aldığı araştırma ve yorumların yanısıra yazarların paylaşmak istedikleri başka haberci ve yazarlara ait haber, araştırma ve yorumlara da yer verilir.

Editorler.org.un amacı bir siyasi duruş ve tavır sergilemek veya bir siyasi hareket yaratmak değil, araştırma, düşünce ve yorumları kendi taşıdıkları iddianın ötesine geçmeksizin başkalarıyla paylaşmaktır.

Ağırlıklı olarak ekonomi gazeteciliğinden gelen blog yazarları siyaset, ekonomi, spor, müzik veya başka konularda birbirlerinden farklı düşünebilirler. Bu nedenle blog içinde ortak bir üslup veya düşünce birliği aranmasına gerek yoktur.

Blog yazarları bu blogun dışında ticari projelerde yer almakta veya çalışmaktadırlar. Blog yazarları ve içerik oluşturma faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak için Editorler.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca blog yazarlarının özgeçmişlerine de yine aynı adreste ekibimiz bölümünde bulabilirsiniz.